EN SEVDİĞİMİZ ''CROP HIRKALAR''

EN SEVDİĞİMİZ ''CROP HIRKALAR''

 Sonbahar mevsiminin son indirimlerinin ardından hemen yepyeni bir sezona merhaba diyerek gardırobumuzu yenilemek için hepimiz can atıyoruz. 2020 ve 2021’in en iyi, en sevilen sonbahar trendlerinden biri, yüksek bel kotlarla kombinlenmiş crop hırkalar şüphesiz. Geçiş dönemleri için harika, zahmetsiz bir kıyafet kombini diyebiliriz. Sonbahar kombinlerinizi öne çıkaracak en sevimli kısa kollu ve uzun kollu crop hırkalardan en beğendiklerimizi sizler için topladık ve bloğumuzda yer verdik. 

KISA KOLLU CROP HIRKALAR

Kısa kollu hırkalar bahar ayları için mükemmeldir ve kot pantolonla Fransız bir kadın havası yaratabilirsiniz. Kadınsı bir dokunuş katan bu rengarenk örgüleri ve puf puf olan kolları çok seviyoruz. Bir hasır çanta, bir hasır sandalet veya Bodrum sandeleti ile ortaya güzel bir tarz çıkartabilirsiniz. 

 

FRANSIZ TRİKO HIRKA

 

CROP HIRKALAR

 

CROP TRİKO

 

UZUN KOLLU CROP HIRKALAR

 Uzun kollu crop hırkaların inci düğme detaylarına aşık olmuş durumdayız. Düğmelerin tamamı kapalı iken size güzel görünmeyebilir. O halde bizden size küçük bir tüyo var. Üst ve alt düğmelerini açarak kombinlemeniz hırkanın görünüşünü daha güzel bir hale getirecektir. 

 

UZUN KOLLU TRİKO HIRKA

 

MAVİ DÜĞMELİ TRİKO HIRKA

 

YÜNLÜ TRİKO HIRKA

 

TURKUAZ TRİKO HIRKA YÜNLÜ


Yorum bırak