DIOR CARO LINE'IN KÜÇÜK DERİ ÇANTALARI

DIOR CARO LINE'IN KÜÇÜK DERİ ÇANTALARI

 İkonik Dior Caro çantasından ilham alan yeni Caro Line aksesuarları gerçek bir moda ifadesidir. Maria Grazia Chiuri tarafından Dior evinin en popüler çantalarından birinin yaratılmasına yol açan stil kodlarının izini sürerek tasarlanan Caro Line aksesuarları, küçük deri eşyaların olmazsa olmazı. Zarif bir yüzük ile süslenen tüm Caro aksesuarları, hem Caro çantasını benzersiz ve kişisel kılmak için tasarlandı, omuz askısına uygun kanaj detaylarıyla noktalandı, hem de taze ve rahat bir görünüm için tek başına giyildi. İkonik CD baş harfleriyle süslenmiş Caro aksesuarları, daha sofistike görünümler için siyah veya kahverengi tonlarında, ancak daha ışıltılı ve yazlık bir havaya tamamen dalmak için ahududu pembesi ve okyanus mavisi tonlarında da mevcuttur.

 

DİOR CARO BAG

 

DİOR DERİ ÇANTA

 

DİOR LEATHER BAG

 

DIOR BAGS

 

DIOR BAG

 

DİOR ÇANTALARI

 

KÜÇÜK DİOR ÇANTA

 

DİOR EL ÇANTASI

 

DİOR CÜZDAN

 

DİOR EL ÇANTASI

 

Küçük deri eşya koleksiyonunda mikro omuz askılı dikdörtgen, yuvarlak ve yarım ay modellerinde cüzdanlar; kart tutucular, telefon kılıfları, cepler ve tüm günlük ihtiyaçlarınızı barındıran bölmeler içeren çok işlevli çantalar. Karşı konulmaz modern zarafeti ve günlük yaşamın ihtiyaçlarına uygun konforu öven öze dönüş.


13 yorumlar

 • DavidUrbap

  Разработка сайтов и последующим выводом в топ. Большой опыт работы по созданию и продвижению сайтов https://xn——-7kcahliahtcp1cinbpc3awc.xn—p1ai/

 • uskiucilobaa

  ] Isahaod tlp.elib.muomuu.com.xan.zo http://slkjfdf.net/

 • irenesih

  ] Iituim uxw.cjow.muomuu.com.jjb.hf http://slkjfdf.net/

 • eziketmaqixo

  ] Iramhor xup.vily.muomuu.com.lvh.gu http://slkjfdf.net/

 • anmuqutemoki

  ] Avedituro sgm.kzlz.muomuu.com.msl.cx http://slkjfdf.net/


Yorum bırak