FENDI, SONRAKİ SS'İN BT ÇANTASI ''MOONLIGHT BAG''

FENDI, SONRAKİ SS'İN BT ÇANTASI ''MOONLIGHT BAG''

fendi moonlight bag

 

Zaten bir sonraki İlkbahar / Yaz için sahip olunması gereken bir şey olarak görülen FENDI Moonlight, her moda bağımlısının dört gözle beklediği çanta. Silvia Venturini Fendi bize en son SS 21 koleksiyonunun podyumlarında bir spoiler vermişti ve şimdi nihayet gerçekleştirilebilecek bir rüya.

İkonik FENDI Sunshine müşterisinin başarısının ardından marka, genç, gündelik bir tada sahip ve her günlük kıyafete uygun yeni, orijinal ve karşı konulamaz bir çantayı karşıladı. Moonlight çantası adını, geçtiğimiz Ocak ayında piyasaya sürülen ve Maison için çok değerli olan ay yılı koleksiyonunu başka şeyler için de hatırlatan hilal şeklinden alıyor. Omuz üstü veya el çantası olarak kullanılabilen Moonlight, Sunshine Shopper'ın tüm ayırt edici kodlarını, yanlarda karakteristik sert kaplumbağa kabuğu detaylarıyla süslenmiş yuvarlak bir tasarımda sunar. Ön kanat, elle işlenen ve FF logolu guilloche metal toka ile süslenen Selleria detayları sayesinde ikonik hale geliyor. En havalı dokunuş kapağın altında kabartma olarak işlenmiş FENDI Roma yazısı, çanta açıldığında ortaya çıkıyor.

 

fendi moonlight bag 2

 

Cesur, kadınsı ve süper rahat, zıt renklerde, ayarlanabilir omuz askısı, tahmin ettiğimiz gibi, siyah, kahverengi, gri, yeşil ve aynı zamanda sarı, turuncu ve pastel mavi paletinde çapraz vücut veya elle taşımaya izin veriyor. ''Moonlight Bag'' koleksiyonunda hepimizin zevkine göre bir çanta bulabiliriz. Senin favorin hangisi?

 

fendi moonlight bag 3


Yorum bırak