MODANIN YENİ AKIMI: ''INSTAGRAM REELS''

MODANIN YENİ AKIMI: ''INSTAGRAM REELS''

 Of, bir yere gitmeden önce kıyafet hazırlamaya ne kadar özen gösteriyoruz dimi? İç çamaşırlarından, aksesuarlara, renk paletlerinden şekillere kadar bir görünümün en küçük detaylarıyla bile ilgileniyoruz ama kabul edelim ki 2020 ve sonrası bizi bu konudan biraz uzaklaştırdı. Artık rahat bir gardırop bağımlısı olmaktayız ve kısıtlamaların olmadığı bir hayatta giymekten hoşlanacağımız kıyafetleri hayal ediyoruz. Görünüşe göre konu ile alakalı stil ikonlarımız bir çözüm yolu buldu. Geçen yazdan bu yana Instagram Reels’larda çokça karşılaştığımız “Benimle Giyin” kombinleri oldukça popüler. Peki sizce nasıl?

 


 Bir yere gitmek için birlikte giyinmek! Önemli bir yere gitmeniz gerekiyorsa gelin birlikte giyinelim. Moda haftasında yeni kıyafetlerin ortaya çıkması üzerine Reels yayınlamaya başlayan stil ikonu Leonie Hanne, Instagram’da moda trendini başlatmış gibi görünüyor. Dior, Chanel, Bottega Veneta, Jacquemus aynı zamanda Zara ve Mango, gündelik kıyafetlerden süper şıklığa ve kadar kıyafetler değişmekte. En son “Benimle Giyin” videoları aslında içinde yaşadığımız döneme uygun olmaya başladı. İlham alabileceğimiz, daha rahat ve rahat bir tarza sahip.

 


Leonie ile birlikte, Chiara Ferragni ve Gisou Negin Mirsalehi'nin kurucusu da dahil olmak üzere “Benimle Giyin” videoları yayınlamaya başlayan birçok moda ikonu var. Bu trend, tüm kıyafetlerimizi hayal gücümüze göre kombinleyerek hareket etmemizin yeni bir yolu; burada sadece sokak stillerini değil, moda ikonlarımız bizlere en havalı, en şık kıyafetlerimizi bile nasıl kombinleyeceğimizi göstermekteler. Eskisi gibi dışarı çıkabileceğimiz zamanlar için bu tüyoları not alalım.

Yorum bırak