BAHAR AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ ''TRENÇKOT'' İLE YAPILACAK KOMBİNLER

BAHAR AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ ''TRENÇKOT'' İLE YAPILACAK KOMBİNLER

 Aslında birkaç yıldır, en azından İstanbul’a, kışın bir türlü gelmediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple bahar ayları da bir hayli uzadı. Bizim gibi kat kat giyinmeyi sevenlerin mevsimleri daha da uzadı aslında. 2020 yılında tüm dünyada yaşanan pandemi süreci her ne kadar hepimizi evlere de hapsetse içimizdeki giyinme aşkını söndüremedi. Biz kombinlerimizi yapmaya devam ediyoruz!

 Yazdan sonbahara geçiş, kıyafetlerinize bir dış giyim eklemek kadar basit aslında. Tam da bu noktada oversize görünüm trençkotlara bayılıyoruz. Tam da bu mevsimlerin parçası diyebiliriz. Trençkotlarda en sevdiğimiz özellik, günlük sade kombinlerimizi kolayca daha sofistike ve cilalı hale getirebilmesi şüphesiz. Soğuk havalar için gerekli olan çok yönlü gardrobumuzun parçası trençkotla stil oluşturma seçenekleri sonsuzdur. 2020’yi geride bırakırken en sevdiğimiz trençkot stillerini sizlerle paylaşıyoruz.

SİYAH DERİ PANTOLONLU KOMBİNLER

 2020 yılında da deri parçaların eskimediğini net bir şekilde görebiliyoruz. Deri ile yapılan tüm parçalar her sezonda trend seviyesini koruyor. Bu sezon da sık sık deri pantolanlar gördük. Jogger deri pantolonlar, İspanyol paça deri pantolonlar, deri taytlar, asimetrik kesim deri pantolonlar…

TRENÇKOT KOMBİNLERİ

Üzerine triko atlet ve trençkotumuzu çektik mi işlem tamam! Hem şık, hem rahat…

TRENÇKOT KOMBİN - 2

BLAZER CEKETLER ÜZERİNE

Basic oversize bir blazer bizim sonbahar gardrobumuzun vazgeçilmezidir. Ofis kombinlerimizde sık sık giyinmeyi tercih ediyoruz. Beyaz basic bir tişört, kumaş şort ve üzerine blazer ile çok şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

BLAZER-TRENCKOT

TRENCKOT-BLAZER-ZOOM

ÖRGÜ TRİKO PANTOLON VE BLUZLAR İLE

 Son dönemlerde, özellikle karantina dönemlerinde hepimizin vazgeçilmezi evde giydiğimiz tişört veya eşofman altı için harika bir alternatif, triko bluzlar… Hem evde hem de dışarıda şık görünüm elde edebileceğiniz trikolarla harika bir görünüm yakalamış.

TRİKO BLUZ - TRENCKOT

Yazımızda bahsettiğimiz stillere uygun Muo Muu'dan bir kaç parçayı da sizin için seçtik.

DERİ JOGGER PANTOLON

DERİ JOGGER PANTOLON

BLAZER CEKET

BOĞAZLI EKRU - TRİKO


Yorum bırak