2021 YAZ SEZONU ''YAZLIK ELBİSELER''

2021 YAZ SEZONU ''YAZLIK ELBİSELER''

 2020 yılı kış aylarını doya doya yaşayamadık. Bu sebeple biz de yaz için hazırlıklarımızı yapmaya başladık. Biz ''giyim mevsimi'' kalıbının en çok yaz aylarıyla anlam bulduğunu düşünüyoruz. 2021’in yaz aylarında vazgeçilmeyecek olan tek parça yazlık elbiseler olacak. Aslında bu her yıl böyleydi.

 

ELBİSE YAZLIK

 

Bazen stil konusunda biraz tembelleşiriz. Bazen şortumuza bayılırız ancak üzerimizdeki bluzla bir türlü yakıştıramayız veya bayıldığımız jeanimizin üzerine giydiğimiz gömlek bir türlü hoşumuza gitmez.Tam bu noktada tek parça elbiseler imdadımıza yetişiyor. Bizi düşünmekten ve kararsızlıktan kurtarıyor. Elbiselerinizi sandalet veya spor ayakkabılarla kombinleyerek hem sportif hem de şık bir görünüş elde etmiş olacaksınız! Aksesuarlarınızla da görünüşünüzü tamamlayabilirsiniz. Ayrıca elbiseler dışarıdayken, kavurucu sıcaklarda giyebileceğiniz en rahat parçalardandır. 

 Sosyal medyada takip ettiğimiz influencerlardan ilham alarak en iyi yazlık elbiseleri sizin için internette taradık. Çiçek desenlisinden düşük omuzlusuna kadar tamamı blog yazımızın devamında. Umarız sizin için yol gösterici olacaktır. 

ÇİÇEKLİ ELBİSE

 

 

 

ÇİÇEKLİ YAZLIK ELBİSE3

 

YAZLIK ELBİSE2

 

KETEN ELBİSE

 

PEMBE ÇİÇEKLİ ELBİSE

 

MAVİ YAZLIK ELBİSE

 

BEYAZ YAZLIK ELBİSE


Yorum bırak