İADE VE DEĞİŞİM

BAMOST olarak satışa sunduğumuz tüm ürünlerin güvencesini sağlamaktayız.

Giyilmemiş, yıkanmamış, hasar görmemiş ve etiketi koparılmamış her ürünü sipariş tarihinden 18 gün içerisinde iade edebilir, değiştirebilir veya karşılığında hediye çeki alabilirsiniz.

Öncelikle sayfanın altında bulunan form ile iade veya değişim talebinizi oluşturun.

-Talebinizi oluşturduktan sonra iade veya değişim yapılacak ürünleri herhangi bir Aras Kargo şubesi aracılığıyla anlaşmamız üzerinden gönderin.

-İade paketiniz bize ulaştığında, talebinizle birlikte incelenir. Onaylanırsa iade ücreti ödeme yönteminize göre değişmekle birlikte 1-10 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtılır.

-Değişim işlemlerinde, tutar size hediye çeki olarak tanımlanacaktır. Bu hediye çekiyle yeniden siparişinizi oluşturabilirsiniz. (Hediye çeki kullanım süresi 1 yıldır.)

Kampanyalı olmayan tüm siparişlerde iade ve değişim kargo masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Aras Kargo ile anlaşmamız dışında gönderilen hiçbir gönderi tarafımızca kabul edilmemektedir.

Kampanyalı siparişlerde minimum fiyat politikası uygulanmaktadır. Bu sebeple kampanyalı siparişlerde iade kargo masrafı tarafınızdan tahsil edilerek iade veya değişim işleminiz yapılır.

Ancak depomuzdan kaynaklı üründe hata, kusur ve defo bulunması durumunda kargo masrafları firmamıza aittir. Herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış veya etiketi koparılmış bir şekilde bize ulaşırsa geri göndermek zorunda kalırız. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Sipariş tarihinden itibaren 18 günü geçmiş siparişlerde iade veya değişim yapılmaz.

-İade işlemleri, paketiniz bize ulaştıktan sonra 1-10 iş günü içerisinde gerçekleşir.

-Değişim işlemlerinde, paketiniz bize ulaştıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza hediye çeki tanımlanır. Hediye çekinizi bizimle paylaştığınız mail adresi ve telefon numaranızı kullanarak size iletiriz.

Herhangi bir Aras Kargo şubesinden paketinizi bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Sayfanın devamında iade talebinizi oluşturduktan sonra sistem size bir kod verecektir. Bu kodu kullanarak cari hesabımız üzerinden iadenizi herhangi ücret ödemeden bize gönderebilirsiniz.

Siparişinizi ''Kapıda Nakit Ödeme'' veya ''Havale/EFT'' yoluyla oluşturduysanız lütfen ''Not'' bölümünde banka hesap bilgilerinizi belirtiniz. Aksi halde talebiniz dikkate alınmayacaktır.

İADE DEPO ADRESİ

TEKSTİLKENT TİCARET MERKEZİ
ORUÇREİS MAHALLESİ TEKSTİLKENT CADDESİ G1 BLOK 10-AB 1057 KAPI NO:161 ESENLER / İSTANBUL

İADE TALEP FORMU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.